Ecover A13 Ultra Clean

Profesionální řada ekologických čisticích a pracích prostředků ECOVER
Ekologické ochranné podlahové nátěry

A13 Ultra Clean

 
  
 

  

 

Aplikace:

A13 Ultra Clean je silně alkalický , ekologický , čisticí prostředek vhodný k použití na velmi znečištěná komerční kuchyňská zařízení a  do potravinářského průmyslu. A13 je možné použít na odstranění rostliných i živočišných olejů. Tento přípravek je vhodný na trouby,  pánve, hrnce, pokličky, atd. V potravinářském průmyslu se používá na čištění nožů, mixérů a pracovních desek. Je určený na také na ruční mytí podlahy, je málo pěnivý a neobsahuje žádné parfémované látky nebo barviva. Nepoužívejte tento prostředek na měkké kovy jako jsou hliník, měď nebo zinek.                                                    

Environmentální přínos: žádné prostředky z produktové řady Ecover Professional neobsahují sloučeniny chloru, halogenidů, anorganických kyselin ani detergentů odvozených z ropy. Všechny detergenty používané pro výrobu těchto prostředků pocházejí z rostlinných zdrojů.  Všechny ingredience neminerálního původu jsou plně biologicky odbouratelné dle testu OECD 301 F. Navíc se vyznačují minimálním dopadem na vodní organismy dle testu OECD 202.

Návod k použití:

Ruční mytí: ze 6 dávek pumpou nebo z 10 uzávěrů koncentrátu připravte 2.5% roztok v 8 litrech teplé vody, pomocí houbičky naneste roztok na čištěný povrch a nechte působit 5 - 10 minut. Po očištění opláchněte teplou vodou. 

Vysokotlaké mytí: připravte 2.5% roztok a pomocí vysokotlakého stroje ho nastříkejte na čištěný povrch. Nechte působit 5 - 10 minut. Po očištění opláchněte teplou vodou.                             

 

 

Technická data:

Vzhled
Barva
Vůně
Viskozita
Relativní hustota 20°C
Hodnota pH 100% 20°C
Bod vznícení
Rozpustnost ve vodě 20°C

  

kapalina                       hnědá
bez parfemace
99 cP
1.05 kg/l
13
> 100°C
úplná

Bezpečnost:

R41: nebezpečí vážného poškození očí.
S26: při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc.
S39: používejte vhodné ochranné prostředky pro oči a obličej.

 

Balení:

4 x 5 l láhve v kartonu

 

Soubory ke stažení: