Ecover C9 Spray Clean

Profesionální řada ekologických čisticích a pracích prostředků ECOVER
Ekologické ochranné podlahové nátěry

C9 Spray Clean

 
   
 
 

 

Aplikace:

C9 Spray Clean je ekologický, mírně alkalický přípravek ve spreji určený pro úklid v komerčních kuchyních a potravinářském průmyslu. C9 Spray Clean je sprej k přímému použití na vyčištění špinavých pracovních desek, krájecích desek, kuchyňského vybavení, atd. Přípravek je použitelný na všechny povrchy odolné vodě a je také vhodný na odstranění otisků prstů na skle, tvrdých akrylových plastech, nerezové oceli nebo leštěném hliníku. Tento produkt neobsahuje žádné parfémy nebo barviva.

Environmentální přínos: žádné prostředky z výrobkové řady Ecover Techno Green neobsahují sloučeniny chloru, halogenidů, anorganických kyselin ani detergentů odvozených z ropy. Všechny detergenty používané pro výrobu těchto prostředků pocházejí z rostlinných zdrojů. Všechny ingredience neminerálního původu jsou plně biologicky odbouratelné dle testu OECD 301 F. Navíc se vyznačují minimálním dopadem na vodní organismy dle testu OECD 202.

Návod k použití:

Nastříkejte neředěný přípravek na znečištěný povrch nebo jej navlhčete hadrou hadrou namočenou v přípravku. Nechte chvíli působit. Opláchněte v případě, že C9 Spray Clean používáte na povrchu, který může přijít do kontaktu s potravinami.

Bezpečnost:                                                                                                                                                                                      R10: Hořlavá.
S16: Uchovávejte mimo dosah zdrojů vznícení - zákaz kouření.
S23: Nevdechujte aerosoly.
S51: Používejte pouze v dobře větraných prostorách.

 

 

 

Technická data:

Vzhled
Barva
Vůně
Viskozita
Relativní hustota 20°C
Hodnota pH při 20°C
Bod vznícení
Rozpustnost ve vodě 20°C

Balení:

12 x 500 ml láhev v kartonu
4 x 5l kanystr v kartonu        

              
Soubory ke stažení:

 

 

 

  

kapalina
světle žlutá
bez zápachu
<50 mPa.s při 25 °C
  0,98 kg/l
9,75
>37 °C
úplná