Ecover Citop

Profesionální řada ekologických čisticích a pracích prostředků ECOVER
Ekologické ochranné podlahové nátěry

Citop

    

Aplikace:

Citop je koncentrovaný ekologický prostředek na ruční mytí nádobí určený pro profesionální použití. Použité detergenty mají výbornou odmašťovací schopnost a velmi rychlé rozkládají vysušené a připečené zbytky jídla. Prostředek je vhodný na ruční mytí hrnců, talířů, skleniček a veškerého omyvatelného nádobí.

Environmentální přínos: žádné prostředky z výrobkové řady Ecover Techno Green neobsahují sloučeniny chloru, halogenidů, anorganických kyselin ani detergentů odvozených z ropy. Všechny detergenty používané pro výrobu těchto prostředků pocházejí z rostlinných zdrojů. Všechny ingredience neminerálního původu jsou plně biologicky odbouratelné dle testu OECD 301 F. Navíc se vyznačují minimálním dopadem na vodní organismy dle testu OECD 202.                                                                    Přípravek Citop má ochrannou známku EU Ecolabel, kterou jsou označeny ekologicky šetrné výrobky.

Návod k použití:

Přidejte 10 ml prostředku Citop (nebo 1 dávku z dávkovací pumpičky) do 10 l teplé vody. Nechte špinavé nádobí chvíli namočené v tomto mycím roztoku a následně ho vydrhněte kartáčem nebo houbičkou. Opláchněte a nechte uschnout.

Bezpečnost:                                                                     Nepředstavuje žádná rizika pro lidi a životní prostředí a je v souladu s EU směrnicemi 1999/45/ES.

 

 

 

Technická data:

Vzhled
Barva
Vůně
Viskozita
Relativní hustota 20°C
Hodnota pH (koncentrát)
Bod vznícení
Rozpustnost ve vodě 20°C Těkavé organické látky %

Balení:

12 x 1l láhve v kartonu
4 x 5l kanystry v kartonu        

              
Soubory ke stažení:

 

 

 

  

kapalina
světle žlutá
citrusy
510 cP
1,032 kg/l
4
>100 °C
úplná                                0,16