Ecover Citronet

Profesionální řada ekologických čisticích a pracích prostředků ECOVER
Ekologické ochranné podlahové nátěry

Citronet

 

  

 

Aplikace:

Citronet je ekologický prostředek na mytí nádobí určený pro profesionální použití. Neutrální pH zaručuje dobrou snášenlivost prostředku na pokožku. Použité detergenty mají výbornou odmašťovací schopnost a velmi rychlé rozkládají vysušené a připečené zbytky jídla. Prostředek je vhodný na ruční mytí hrnců, talířů, skleniček a veškerého omyvatelného nádobí.

Environmentální přínos: žádné prostředky z výrobkové řady Ecover Techno Green neobsahují sloučeniny chloru, halogenidů, anorganických kyselin ani detergentů odvozených z ropy. Všechny detergenty používané pro výrobu těchto prostředků pocházejí z rostlinných zdrojů. Všechny ingredience neminerálního původu jsou plně biologicky odbouratelné dle testu OECD 301 F. Navíc se vyznačují minimálním dopadem na vodní organismy dle testu OECD 202.

Návod k použití:

Přidejte 10 ml prostředku Citronet (nebo 1 dávku z dávkovací pumpičky) do 10 l teplé vody. Nechte špinavé nádobí chvíli namočené v tomto mycím roztoku a následně ho vydrhněte kartáčem nebo houbičkou. Opláchněte a nechte uschnout.

 

 

Technická data:

Vzhled
Barva
Vůně
Viskozita
Relativní hustota 20°C
Hodnota pH (koncentrát
Bod vznícení
Rozpustnost ve vodě 20°C

 

Balení:

12 x 1l láhve v kartonu
4 x 5l kanystry v kartonu          1 x 20l kanystr

              
Soubory ke stažení:

Bezpečnostní list

  

viskózní kapalina
bezbarvý
citrusy
1000 mPa.s at 25°C
1,03 kg/l
7
>100 °C
úplná