S2 Acid Scale

Profesionální řada ekologických čisticích a pracích prostředků ECOVER
Ekologické ochranné podlahové nátěry

S2 Acid Scale

 

 

Aplikace:

S2 Acid Scale je ekologický, kyselý odstraňovač vodního kamene. Tento přípravek je určený pro odstranění vodního kamene z nádobí a spotřebičů v komerčních kuchyních a potravinářském průmyslu. S2 Acid Scale má dobrou pilnavost na svislých plochách a stéká velmi pomalu. Tento přípravek je použitelný pouze na površích odolných kyselinám jako jsou dlažby a obklady neobsahující vápno, pracovní desky, nerezové stroje a zařízení, atd.                      S2 Acid Scale neobsahuje žádné parfémy nebo barviva a nepoškozuje měď ani hliník.

Environmentální přínos: žádné prostředky z výrobkové řady Ecover Techno Green neobsahují sloučeniny chloru, halogenidů, anorganických kyselin ani detergentů odvozených z ropy. Všechny detergenty používané pro výrobu těchto prostředků pocházejí z rostlinných zdrojů. Všechny ingredience neminerálního původu jsou plně biologicky odbouratelné dle testu OECD 301 F. Navíc se vyznačují minimálním dopadem na vodní organismy dle testu OECD 202.

Návod k použití:

1. Naneste neředěný přípravek na povrch                               2. Nechejte působit 1 - 5 min dle potřeby                               3. Důkladně opláchněte vodou

Bezpečnost:                                                                                                                                                                                      Nepředstavuje žádná rizika pro lidi a životní prostředí a je v souladu s EU směrnicemi 1999/45/ES.

Technická data:

Vzhled                                         kapalina
Barva                                           perleťově bílá
Vůně                                            ocet
Viskozita                                     7000 mPa.s při 25 °C
Relativní hustota 20°C            1,087 kg/l
Hodnota pH při 20°C               3
Bod vznícení                              >100 °C
Rozpustnost ve vodě 20°C    úplná

Balení:

10l kanystr      

              
Soubory ke stažení: