Techno Calc

Profesionální řada ekologických čisticích a pracích prostředků ECOVER
Ekologické ochranné podlahové nátěry

Techno Calc

 

 

Aplikace:

Techno Calc je ekologický odstraňovač vápenatých usazenin pro profesionální použití. Při pravidelném použivání tohoto produktu, důkladně odstraníte vápenaté usazeniny a tím zajistíte lepší účinnost myček nádobí, kávovarů, atd. Techno Calc neobsahuje žádné anorganické kyseliny

Environmentální přínos: žádné prostředky z výrobkové řady Ecover Techno Green neobsahují sloučeniny chloru, halogenidů, anorganických kyselin ani detergentů odvozených z ropy. Všechny detergenty používané pro výrobu těchto prostředků pocházejí z rostlinných zdrojů.  Všechny ingredience neminerálního původu jsou plně biologicky odbouratelné dle testu OECD 301 F. Navíc se vyznačují minimálním dopadem na vodní organismy dle testu OECD 202.

Návod k použití:

Připravte si 5% roztok Techno Calc v horké vodě a nechte ho obíhat po dobu 30 minut (nebo jeden celý cyklus v kávovaru). Vypusťte přístroj a poté ho vypláchněte teplou vodou. Začátkem nového cyklu mytí se myčka nádobí naplní tekutou nebo práškovou směsí a umožní, aby zbytky přípravku byly neutralizovany. Přestože Techno Calc obsahuje inhibitor koroze, nedoporučuje se na chromové nebo niklové nádobí. Techno Calc lze použít neředěný a pomocí houby také k odstranění vápenatých usazenin a špíny z gumové těsnění.

 

 

Technická data: 

Vzhled
Barva
Vůně
Viskozita
Relativní hustota 20°C
Hodnota pH koncentrát
Bod vznícení
Rozpustnost ve vodě 20°C 

Balení:

4 x 5l kanystry v kartonu

 

Soubory ke stažení:

Bezpečnostní list

 

kapalina
slabě žlutá
bez zápachu
<50 mPa.s při 25°C
1,04 kg/l
2
>100°C
úplná