Ecover - Techno Floor

Profesionální řada ekologických čisticích a pracích prostředků ECOVER
Ekologické ochranné podlahové nátěry

Techno Floor

 
 

 

Aplikace:

Techno Floor je ekologický pH-neutrální podlahový čistič pro profesionální použití. Tento produkt je vhodný pro denní čištění tvrdých povrchů podlah pomocí mopu,  tkaniny nebo mycího podlahového automatu.  Techno Floor má velmi dobré výsledky čištění. Rychle odstraňuje lehké až střední znečištění z PVC, linolea, keramických dlažeb, atd. Nepoužívejte tento prostředek na neošetřených dřevěných podlahách nebo parketách.

Environmentální přínos: žádné prostředky z výrobkové řady Ecover Techno Green neobsahují sloučeniny chloru, halogenidů, anorganických kyselin ani detergentů odvozených z ropy. Všechny detergenty používané pro výrobu těchto prostředků pocházejí z rostlinných zdrojů.  Všechny ingredience neminerálního původu jsou plně biologicky odbouratelné dle testu OECD 301 F. Navíc se vyznačují minimálním dopadem na vodní organismy dle testu OECD 202.                                                                            Přípravek Techno Floor má ochrannou známku EU Ecolabel, kterou jsou označeny ekologicky šetrné výrobky.

Návod k použití:  

Připravte 0,5% roztok nalitím 40 ml (2 plné uzávěry) prostředku Techno Floor do kbelíku s 8 litry vody.
Umyjte podlahu pomocí mopu nebo tkaniny. Oplach podlahy není zapotřebí. Koncentraci můžete zdvojnásobit v případě silného znečištění.

 

 

 

 

Technická data: 

Vzhled
Barva
Vůně
Viskozita
Relativní hustota 20°C
Hodnota pH 100% 20°C
Bod vznícení
Rozpustnost ve vodě20°C 

Balení:

4 x 5l kanystry v kartonu

 

Soubory ke stažení:

Bezpečnostní list

 

kapalina
zelená
fantazie
<50 mPa.s při 25°C
1,00 kg/l
8
>100°C
úplná