Ecover - Techno Multi

Profesionální řada ekologických čisticích a pracích prostředků ECOVER
Ekologické ochranné podlahové nátěry

Techno Multi

 
 

 

Aplikace:

Techno Multi je koncentrovaný ekologický interiérový čistič určený pro profesionální použití. Neutralizuje usazeniny vodního kamene a účinně odstraňuje všechny druhy z vodě odolných povrchů, jako jsou stěny, podlahy, dveře, nábytek atd. Techno Multi je jemně parfémovaný a nezanechává šmouhy.

Environmentální přínos: žádné prostředky z výrobkové řady Ecover Techno Green neobsahují sloučeniny chloru, halogenidů, anorganických kyselin ani detergentů odvozených z ropy. Všechny detergenty používané pro výrobu těchto prostředků pocházejí z rostlinných zdrojů. Všechny ingredience neminerálního původu jsou plně biologicky odbouratelné dle testu OECD 301 F. Navíc se vyznačují minimálním dopadem na vodní organismy dle testu OECD 202.                                                                           Přípravek Techno Multi má ochrannou známku EU Ecolabel, kterou jsou označeny ekologicky šetrné výrobky.

Návod k použití:

Připravte 0,5% roztok nalitím 20 ml (1 plný dávkovací uzávěr) prostředku Techno Multi do kbelíku s 4-5 litry vody, nebo 40 ml (2 plné dávkovací uzávěry) do 8-10 l vody. Umyjte znečištěné povrchy pomocí houbičky nebo tkaniny. Na hodně znečištěných površích je možné zvýšit koncentraci. Oplach povrchu není zapotřebí. Pro sprejové čištění smíchejte 1 plný dávkovací uzávěr s 500 ml vody v láhvi s rozprašovací pumpičkou.

 

 

Technická data:                        

                                               Vzhled
Barva
Vůně
Viskozita
Relativní hustota 20°C
Hodnota pH (koncentrát)
Bod vznícení
Rozpustnost ve vodě 20°C

 

Balení:

6 x 2l láhve v kartonu
4 x 5l kanystry v kartonu             1 x 20l kanystr

 

Soubory ke stažení:

Bezpečnostní list

 

                                   kapalina
modrá
květinové aroma
<50 mPa.s při 25°C
1,01 kg/l
10,5
>100 °C
úplná