Techno Salt

Profesionální řada ekologických čisticích a pracích prostředků ECOVER
Ekologické ochranné podlahové nátěry

Techno Salt

   

  

 

Aplikace:

Techno Salt je regenerační sůl pro myčky nádobí. Použiváním Techno Salt zajistíte nejlepší výsledky čištění. Techno Salt neobsahuje žádné nerozpustné částice a stejná velikost granulí je zárukou dobré rozpustnosti ve vodě.

Environmentální přínos: žádné prostředky z výrobkové řady Ecover Techno Green neobsahují sloučeniny chloru, halogenidů, anorganických kyselin ani detergentů odvozených z ropy. Všechny detergenty používané pro výrobu těchto prostředků pocházejí z rostlinných zdrojů. Všechny ingredience neminerálního původu jsou plně biologicky odbouratelné dle testu OECD 301 F. Navíc se vyznačují minimálním dopadem na vodní organismy dle testu OECD 202.

 

Návod k použití:

Doplňovací interval pro sůl v nádrži, závisí na tvrdosti vody. Kontrolujte sůl ve vzdušníku pravidelně, nebo kontrolujte vizuální indikátor (pokud je instalován). Množství potřebné soli je vzávislosti na tvrdosti vody, takže se musí sůl doplňovat častěji, pokud máte tvrdou vodu. Uchovávejte v suchu. Po použití vždy bezpečně uzavřete víčko balení.

 

Technická data:

Vzhled                                               prášek
Barva                                                 bílá
Vůně                                                  bez zápachu
Relativní hustota 20°C                   1,00 kg / l
Hodnota pH (koncentrát)               7,5
Bod vznícení                                     >100°C
Rozpustnost ve vodě 20°C           dobrá

Balení:

10 kg kbelík

 

Soubory ke stažení:

Bezpečnostní list