Ecover - Techno San

Profesionální řada ekologických čisticích a pracích prostředků ECOVER
Ekologické ochranné podlahové nátěry

Techno San

 
  

Aplikace:

Techno San je koncentrovaný ekologický prostředek pro profesionální čištění sanitárních zařízení. Je určen na každodenní čištění umyvadel, sprch, van, záchodů, pisoárů, podlah a kachliček. Techno San rychle a spolehlivě odstraňuje mastnotu, zbytky mýdel a usazeniny vodního kamene z povrchů odolných kyselinám. Nepoužívejte na povrchy obsahující vápenec, jako je např. mramor nebo modrá skalice.

Environmentální přínos: žádné prostředky z výrobkové řady Ecover Techno Green neobsahují sloučeniny chloru, halogenidů, anorganických kyselin ani detergentů odvozených z ropy. Všechny detergenty používané pro výrobu těchto prostředků pocházejí z rostlinných zdrojů. Všechny ingredience neminerálního původu jsou plně biologicky odbouratelné dle testu OECD 301 F. Navíc se vyznačují minimálním dopadem na vodní organismy dle testu OECD 202.                                                                            Přípravek Techno San má ochrannou známku EU Ecolabel, kterou jsou označeny ekologicky šetrné výrobky.

Návod k použití:

Připravte 0,5% roztok nalitím 20 ml (1 plný dávkovací uzávěr) prostředku Techno San do kbelíku s 4-5 litry vody, nebo 40 ml (2 plné dávkovací uzávěry) do 8-10 l vody. Umyjte znečištěné povrchy pomocí houbičky nebo tkaniny. Na hodně znečištěných površích je možné zvýšit koncentraci. Oplach povrchu není zapotřebí. Pro sprejové čištění smíchejte 1 plný dávkovací uzávěr s 500 ml vody v láhvi s rozprašovací pumpičkou. 

   

Technická data:

Vzhled
Barva
Vůně
Viskozita
Relativní hustota 20°C
Hodnota pH (koncentrát
Bod vznícení
Rozpustnost ve vodě 20°C

 

Balení:                                             
6 x 2l láhve v kartonu
4 x 5l kanystry v kartonu             1x 20l kanystr

 

Soubory ke stažení:

Bezpečnostní list

 

kapalina
růžová
citrusy
50 mPa.s při 25°C
1,04 kg/l
4
61 °C
úplná