Ecover - Zeppil

Profesionální řada ekologických čisticích a pracích prostředků ECOVER
Ekologické ochranné podlahové nátěry

Zeppil

 

 

Aplikace:

Zeppil je ekologický mýdlový prostředek na podlahy určený pro profesionální použití. Tento prostředek je vhodný na každodenní mytí a vylepšení vzhledu  porézních podlah použitím mopu, tkaniny nebo mycího podlahového automatu.  Může být použit na porézních podlahách, linoleu, porézním přírodním kamenu (včetně mramoru) a podobných podlahových krytinách. Pravidelné používání prostředku Zeppil dodá podlaze atraktivní přirozený lesk. Nepoužívejte na neošetřené dřevěné podlahy a parkety.

Environmentální přínos: žádné prostředky z výrobkové řady Ecover Techno Green neobsahují sloučeniny chloru, halogenidů, anorganických kyselin ani detergentů odvozených z ropy. Všechny detergenty používané pro výrobu těchto prostředků pocházejí z rostlinných zdrojů.  Všechny ingredience neminerálního původu jsou plně biologicky odbouratelné dle testu OECD 301 F. Navíc se vyznačují minimálním dopadem na vodní organismy dle testu OECD 202.

Návod k použití:

Ruční aplikace

Připravte 0,5% roztok nalitím 40 ml (2 plné uzávěry) prostředku Zeppil do kbelíku s 8 litry vody. Umyjte podlahu pomocí mopu nebo tkaniny. Na hodně znečištěných podlahách je možné nechat působit 1 až 5 minut, případně zdvojnásobit koncentraci.  Oplach podlahy není zapotřebí.

Aplikace pomocí mycího stroje

Připravte 0,5% roztok prostředku Zeppil v nádrži mycího stroje (50 ml na 10 l vody). Umyjte podlahu pomocí mycího stroje. Na hodně znečištěných podlahách je možné nechat působit 1 až 5 minut s odloženým odsátím, případně zdvojnásobit koncentraci.  

 

 

Technická data: 

Vzhled
Barva
Vůně
Viskozita
Relativní hustota 20°C
Hodnota pH 100% 20°C
Hodnota pH 1% 20°C
Bod vznícení
Rozpustnost ve vodě 20°C

 

viskozní kapalina
žlutá
citrusy
1300 mPa.s při 25°C
1,035 kg/l
11,25
10,2
>100°C
úplná

Bezpečnost:

Obsahuje parfémovací složky. Může způsobovat alergickou reakci.

Balení:

6 x 2l láhve v kartonu
4 x 5l kanystry v kartonu

 

Soubory ke stažení:

Bezpečnostní list